تعمیرات پکیج

اگر حوصله یا مهارت کافی برای عیب یابی پکیج را ندارید، برای یافتن دلیل گرم نکردن آب مصرفی پکیج و حل این مشکل از یک تعمیرکار پکیج کمک بگیرید.
معمولا در این حالت نشانگر فشار به روی صفر می‌آید که ممکن است به‌دلیل کمبود فشار و یا باز بودن پیچ فشار آب باشد. برای حل این مشکل، فقط کافیست شیر آبی رنگ زیر رادیاتور را باز کرده تا آب وارد مدار گرمایش رادیاتورها شود. به محض اینکه فشار کمی از عدد 1 بیشتر شد، باید شیر را ببندید.
ابتدا کمی در مورد سنسور دما یا NTC و نحوه کارکرد آن برایتان توضیح می‌دهیم. همانطور که گفته شد زمانی که آب را باز می‌کنیم؛ قطعه ای به‌نام فلوسویچ، باز شدن آب را تشخیص می‌دهد و در صورتی که دمای آب کمتر از میزان تنظیم شده بر روی برد پکیج بوتان و دیگر برندها باشد؛ پکیج بلافاصله بعد از آن روشن خواهد شد. وظیفه قطعه NTC یا همان سنسور دما، تشخیص دمای آب است. از طرفی اگر سنسور دما خراب شده باشد و به‌درستی کار نکند، دمای اشتباه به برد پکیج ارسال خواهد شد و سیستم پکیج به اشتباهی فکر می‌کند که آب گرم است و همین می‌تواند علت روشن نشدن پکیج و در نتیجه گرم نشدن آب پکیج به شمار رود.

تعمیرات آبگرمکن

گرم نشدن آب آبگرمکن یکی از رایج ترین مشکلات در سیستم گرمایشی ساختمان است. همه دستگاه های گرمایشی بعد از مدتی، دچار مشکل می شوند و لازم است تا عیب یابی و تعمیر شوند. علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری چند مورد مشخص است. تعمیرکار متخصص به سادگی مشکل را پیدا می کند. اگر آب حمام و دستشویی سرد است ابتدا از روشن بودن آبگرمکن مطمئن شوید. در صورتی که پیلوت روشن و دمای آب هم به درستی تنظیم شده ولی همچنان آب سرد است با سرویس نصب و تعمیر آبگرمکن آوش صنعت تماس بگیرید. در کوتاه ترین زمان تکنیسین با تجربه به محل اعزام و مشکل را برطرف می کند.
علت گرم نکردن آبگرمکن دیواری و علت گرم نشدن ابگرمکن ایستاده از نظر فنی مشابه است. تنها تفاوت در طراحی آبگرمکن است که یکی برای محیط های کوچک و دیگری برای فضای بیرون از منزل، مورد استفاده قرار می گیرد. آب به طور کلی داغ نمی شود ولی گاهی دمای آب نوسان دارد و سرد و گرم می شود.لت سرد و گرم شدن آب آبگرمکن دیواری بوتان و برندهای داخلی و خارجی یا قطع آب گرم یکی از این موارد است: 1. رسوب گرفتن مبدل حرارتی 2.روشن نشدن پیلوت علت سرد و گرم شدن آب آبگرمکن دیواری 3. اشکال در ترموکوبل 4. فشار گاز کم علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری 5. مشکلات لوله کشی ساختمان علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری 6.علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری : دودکش
این مشکل گاهی نادیده گرفته می شود اما نقش مهمی در کیفیت کارکرد آبگرمکن دارد. دودکش های غیر استاندارد بلای جان آبگرمکن و پکیج هستند و می توانند خطرات جدی برای خانواده ها ایجاد کنند. دودکش استاندارد می تواند گازها را خارج کند و به این ترتیب سوخت بگرمکن بهتر انجام می شود. علت سرد بودن به می تواند ناشی از خاموش شدن بگرمکن باشد که به دلیل عدم کارکرد صحیح دودکش ها رخ داده است.

تعمیرات برد پکیج

برد از قسمت های اصلی پکیج است. در واقع برد را می توان به مغز و مقر فرماندهی پکیج تشبیه کرد. همه فرمان های عملکردی از همین بخش صادر می شود. این صفحه یک کیت حساس کامپیوتری است که دارای بخش بندی های پیچیده ای است. به طور معمول مشکلات برد پکیج به صورت پیام های خطا روی صفحه نمایش قابل دید است. در اغلب موارد از روی همین پیام ها و ارورهای سیستم می توان متوجه مشکل برد شد. برای تعمیر برد پکیج با خدمات نصب و سرویس پکیج آوش صنعت تماس بگیرید. تعمیرات برد فرایندی پیچیده و کاملا تخصصی است. به صورت تجربی و با نگاه کردن نمی توانید این قطعه را خودتان تعمیر و یا تعویض کنید. برای اینکه دستگاه دچار آسیب بیشتری نشود لازم است تا هر چه سریع تر با تکنیسین متخصص تماس بگیرید. پیام های خطای برد پکیج یک اخطار جدی است.
قدیمی بودن دستگاه پکیج وجود گرد و خاک روی برد ریختن آب روی صفحه از کار افتادن خازن ها
عیب یابی و تشخیص خرابی براورد هزینه تعمیرات در صورت نیاز خرید قطعه معیوب تعمیر یا تعویض قطعه

تعمیرات بخاری

در روزهای سرد سال اگر قصد استفاده از بخاری گازی را دارید، زودتر به فکر نصب بخاری باشید و یا اگر از قبل بخاری نصب شده است، بهتر است پیش از راه اندازی مجدد برای سرویس و تعمیر بخاری اقدام کنید. یک تعمیرکار بخاری گازی، خدمات مرتبط با تعمیر انواع بخاری گازی از جمله نصب بخاری و سرویس بخاری انواع مدل‌ها را می‌تواند انجام دهد.
1. استشمام بوی حاصل از سوختن گاز بعد از روشن کردن بخاری 2. استشمام بوی گاز خام بعد از روشن کردن بخاری 3. استشمام بوی گاز خام بعد از نصب بخاری 4. انتشار گاز و روشن نشدن مشعل 5. شعله نامطلوب و استشمام بوی گاز خام 6. خاموش شدن خود به خود بخاری 7. خاموش شدن شمعک با رها کردن شیر فرمان 8. کوتاهی شعله پیلوت
نصب بخاری گازی شاید در نظر اول آسان باشد، اما فراموش نکنید به علت وجود گاز باید نکات ایمنی هنگام نصب بخاری رعایت شود. شرایط نصب بخاری بدون دودکش، انواع لوله بخاری، ارتفاع استاندارد لوله بخاری از کف، طریقه نصب لوله بخاری از پنجره، قطر خروجی لوله و حداکثر طول لوله بخاری گازی از مواردی است که باید بر آن تسلط داشته باشید. با کمک یک نصاب بخاری گازی می‌توانید با خیال راحت و بدون دردسر زمستان گرمی را انتظار داشته باشید. همچنین با سرویس بخاری قبل از راه اندازی آن، نیاز به تعمیر بخاری گازی را کاهش دهید.